Ogłoszenia Parafialne - Parafia Łodygowice Rzymskokatolicka pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach

.

KALENDARZ TYGODNIA:

Dziś przedostatnia niedziela października obchodzona jest w Kościele jako Światowy Dzień Misyjny.
Modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła.
W przyszłą niedzielę 31 października w naszej parafii odpust ku czci św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza .
Sumę odpustową odprawi  Ks. Prałat Mieczysław Łukaszczyk z Nowego Targu.
Przez przyczynę naszych świętych Patronów tak jak w poprzednich latach  modlimy się o ustanie pandemii oraz żywą wiarę  w naszych rodzinach, o pojednanie zwaśnionych rodzin i sąsiedztw, o zdrowie dla chorych i cierpiących, o nowe powołania do służby Bożej i życie wieczne dla zmarłych.
Nawiedzenie Kościoła w tych dniach będzie znakiem wdzięczności dla Boga, za łaskę życia Bożego otrzymaną w parafii i w świątyni, której patronują święci Szymon i Juda Tadeusz.
W czwartek 28 października przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin księdza Biskupa Tadeusza byłego Ordynariusza. Modlimy się w intencji biskupa seniora i całej diecezji.
W sobotę 30 października – spowiedź przed odpustem. Będzie ona od 9 do – 1200 ; Bardzo prosimy o skorzystanie przed południem ze spowiedzi.
Jest to równocześnie spowiedź na Wszystkich świętych i pierwszy piątek miesiąca.
Bardzo prosimy o przygotowanie Kościoła na uroczystość  odpustu. Zadbajmy o odnowienie i udekorowanie feretronów. Prosimy o   udział dziewczynek sypiących kwiaty przed Najświętszym Sakramentem.
Na odpust zapraszam Orkiestrę i Chór  Cantata oraz Magurzan .
Rodzinom z   rej. I Kępy   serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę,. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z  II Kępy.
Dziękujemy również tym wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym Kościele. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom oraz gościom na nadchodzący tydzień życzymy :Szczęść Boże

Na prośbę parafian podajemy numer konta na który można przekazywać ofiary pieniężne.
Numer konta umieszczony jest również w stopce strony.

32813700090010136120000010
Bank spółdzielczy. Z dopiskiem "Ofiara na kościół"

Za złożone ofiry składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże.