Liturgia tygodnia:

We wtorek 13 września wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18 nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.

W środę 14 wrzenia święto Podwyższenia Krzyża św.

W czwartek 15 września wspomnienie NMP Bolesnej

W piątek 16 września wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.

O godz. 18,00 Msza św. w której modlimy się o beatyfikację Sługi Bożego Ks. prał. Jana Marszałka. Zaś w niedzielę będą wystawione puszki na ten cel.

W czwartek po Mszy św. wieczornej (18.30) spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do 1 Komunii Świętej

W przyszłą niedzielę 18 września obchodzimy światowy Dzień środków społecznego przekazu. Zaś w niedzielę 25 września ofiarą do puszek wspieramy Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

Rodzinom z rejonu Nowy Świat serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Grapa i Podgrapie.

Dziękujemy także wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Dla zainteresowanych przypominamy nr konta parafialnego

32813700090010136120000010

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże.