W tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W sobotę 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny.

Msza św. na rozpoczęcie roku będzie o godz. 8,00. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych na I-szy piątek miesiąca  będzie w piątek i sobotę od godz. 8,00. Spowiedź na I-szy piątek w czwartek i piątek   od godz. 17,00

Rodzinom z II  rejonu Morgów serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z III   rej. Morgów. Gorące podziękowania kierujemy również  pod adresem tych wszystkich, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.   

 W sobotę 3.IX na Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi rozpoczęcie roku formacyjnego Ruchu Domowego Kościoła (Oazy Rodzin). Po Mszy św. odbędzie się spotkanie na plebani na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.