Dzisiejsza niedziela zwana niedzielą Dobrego Pasterza jest dniem modlitw o powołania do służby w Kościele. W poniedziałek  9 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. 

W sobotę  święto świętego Macieja apostoła. W przyszłą niedzielę dzieci z klas IV obchodzą na Mszy św. o godz. 11,00 rocznicę I-szej Komunii św. Próby w czwartek o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 16.00. W środę o godz. 16,00 będzie odprawiona Msza św. w kapliczce pod Glemieńcem o błogosławieństwo Boże w rodzinach z Wikliny i Podkościelna.

W środę pielgrzymka dzieci I –szo Komunijnych do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 7.00 z placu pod kościołem. Rodzinom z   rej. I Kępy     serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z   rej. II Kępy. Dziękujemy również wszystkim podejmującym nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać. 

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże.