Kalendarz tygodnia:

Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako niedziela biblijna. W   poniedziałek 2 maja wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. We wtorek 3 maja uroczystość NMP Królowej  Polski.

Msza św. AK w niedzielę. W środę 4 maja  wspomnienie św. Floriana, męczennika. W piątek 6 maja święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

Nabożeństwa majowe będą o godz. 17.30 a po nich Msza św.

.Rodzinom z  rej. Podkościele serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z   rej.1 Kępy. Dziękujemy również wszystkim, którzy pełnili nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Próby dzieci przed I-szą Komunią Świętą:  Środa – 16.00

Piątek – 18.30

Spowiedź dzieci I-szo Komunijnych w sobotę od godz. 15,00 do 16.00

W przyszłą niedzielę dzieci z klas III przystąpią do pierwszej Komunii św. o godz. 11,00. Dzieci gromadzą się przed Kościołem o godz. 10,45 a następnie zostaną wprowadzone do Kościoła. Nabożeństwo majowe z dziećmi I-szo Komunijnymi w niedzielę o godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i I-sza sobota miesiąca. Objazd chorych w piątek i sobotę od godz. 8,00. Chorych prosimy zapisać w zakrystii u P. Kościelnego.

W czwartek po wieczornej Mszy Św. godzina cichej adoracji Najświętszego Sakramentu w int. dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i pracowników administracji naszej szkoły.

W przyszłą niedzielę 8 maja ofiarami do puszek wspieramy diecezjalne radio Anioł Beskidów.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy szczęść Boże.