W dniu dzisiejszym oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Niedziela ta rozpoczyna tydzień miłosierdzia chrześcijańskiego. W przyszłą niedzielę o 15.00 Msza św. chrzcielna. W przyszłą niedzielę  1 maja obchodzimy jako niedzielę biblijną. W tym dniu ofiarą do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

W poniedziałek  25 kwietnia święto św. Marka ewangelisty

W wtorek   26 kwietnia uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

W  piątek 29 kwietnia święto św. Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Jest to zarazem dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

W sobotę 30 kwietnia z Hałcnowa wyruszy diecezjalna piesza pielgrzymka do Łagiewnik

Próby dzieci przed I Komunią Świętą w środę i w piątek o godz. 16.00 w kościele.

Rodzinom z  rej Wiklina serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z  rej  Podkościelne.

Dziękujemy również wszystkim, którzy pełnili nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże.