Dzisiaj Msze św. jeszcze o godz.  930,1100,  i 1800.  Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św.    ..7,30, 9,30,11,00  i 18,00  . W przyszłą niedzielę  24 kwietnia obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy wtedy tegoroczny Tydzień Miłosierdzia.

W piątek o godz. 16.30 spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas 8. Rodzinom z   rej. Glemieniec   dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z   rej. Wiklina. Dziękujemy również wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Niech zmartwychwstały Chrystus w tym trudnym dla nas okresie wojny na Ukrainie obdarza Was obfitością łask, niech oświeca Waszą codzienność i pomaga życie uczynić szczęśliwym. Niech Maryja Królowa niebios  i św. Jan Paweł II  wypraszają potrzebne laski, siły i zdrowie i niech otaczają każdy dzień swą czulą opiekę.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień  życzymy: Szczęść Boże