W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Składka przeznaczona jest na cele misyjne. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W przyszłą niedzielę 9 stycznia przypada święto chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia

Rodzinom z II rej. ul. Żywieckiej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z III rej. ul. Żywieckiej. W tym tygodniu odprawimy Msze św. w int następujących rejonów: We wtorek 4 stycznia o godz. 17,00 Podzamcze, Centralna i Kalonka. W środę 5 stycznia o godz. 17.00 dla rejonów III Kępy, Sadowych i Kaniów, Krzysie i Bożki. Dziękujemy także wszystkim strzegącym bezpieczeństwa naszej świątyni. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże.