W dniu dzisiejszym obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa. Modlimy się w tym dniu o chrześcijańskie życie w naszych rodzinach. Na Mszę św. o godz. 11,00 zapraszamy wszystkich Jubilatów obchodzących w roku 2021 i 2022 jubileusz małżeński. W piątek przypada ostatni dzień Starego Roku. Zapraszamy na uroczyste nabożeństwo przebłagalne ze śpiewem suplikacji o godz. 16.00.

Po nabożeństwie Msza św. Na ten dzień Biskup Bielsko – Żywiecki udziela dyspensy od pokarmów mięsnych. Rodzinom z I rejonu ul. Żywieckiej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z II rej. ul. Żywieckiej. Dziękujemy również wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać. W sobotę 1 stycznia uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to także światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedzielę. O północy Msza św. dziękczynno - błagalna dla rodzin z rej. Podkościelne. Ze względu na pandemię KOLĘDY w tradycyjnej formie nie będzie. Natomiast Księża odprawią Mszę święte w intencji rodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże według intencji zamieszczonych w "Naszym Czasie".

Wszystkim parafianom i gościom na dalsze święta życzymy: Szczęść Boże.