Dziś przedostatnia niedziela października obchodzona jest w Kościele jako Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła.

W przyszłą niedzielę 29 października w naszej parafii odpust ku czci św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi Ks. Biskup Roman Pindel. Jest to równocześnie 650 rocznica powstania naszej parafii.

Przez przyczynę naszych świętych Patronów tak jak w poprzednich latach modlimy się o żywą wiarę w naszych rodzinach, o pojednanie zwaśnionych rodzin i sąsiedztw, o zdrowie dla chorych i cierpiących, o nowe powołania do służby Bożej i życie wieczne dla zmarłych.

Nawiedzenie Kościoła w tych dniach będzie znakiem wdzięczności dla Boga, za łaskę życia Bożego otrzymaną w parafii i w świątyni, której patronują święci Szymon i Juda Tadeusz.

W sobotę 28 października przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin księdza Biskupa Tadeusza byłego Ordynariusza. Modlimy się w intencji biskupa seniora i całej diecezji.

W sobotę 28 października – spowiedź przed odpustem. Będzie ona od 9.00 do – 11.30 ; Bardzo prosimy o skorzystanie przed południem ze spowiedzi.

Jest to równocześnie spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i pierwszym piątkiem miesiąca.

Bardzo prosimy o przygotowanie Kościoła na uroczystość odpustu. Zadbajmy o odnowienie i udekorowanie feretronów. Prosimy o udział dziewczynek sypiących kwiaty przed Najświętszym Sakramentem.

Na odpust zapraszam Orkiestrę i Chór Cantata oraz Magurzan, Strażaków z Łodygowic i Biernej.

Rodzinom z II rej. Biernej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę,. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z III rej.Biernej.

Dziękujemy również tym wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym Kościele. Bóg zapłać.

 

Wszystkim parafianom oraz gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże