Liturgia tygodnia:

W poniedziałek 2 października wspomnienie św. Aniołów Stróżów. W środę 4 października wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.W sobotę wspomnienie NMP Różańcowej.

W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Chorych na I-szy piątek prosimy zgłaszać w zakrystii. Objazd chorych będzie w piątek i sobotę od godz. 8. Spowiedź na I-szy piątek w czwartek i piątek od godz. 16.00.

Od poniedziałku 2-go października w dni powszednie nabożeństwo różańcowe o godz. 1700 a po nim Msza św. W niedzielę Msza św. wieczorna o godzinie 1700, nabożeństwo różańcowe o godz. 1630. Zapraszamy wszystkie dzieci i starszych do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

W I piątek miesiąca na różaniec i Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne.

Rodzinom z rej Nowy Świat serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Grapa i Podgrapie.

Dziękujemy także wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym Kościele. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom oraz gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże