Liturgia tygodnia:

 W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. W środę 20 wrzenia wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tegon, prezbitera, Pawła Chong Hasano i towarzyszy. W czwartek 21 września wspomnienie św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W sobotę 23 września wspomnienie  św. Pio z Pietrelciny, prazbitera

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek 22 września po Mszy św. wieczornej.  Serdecznie zapraszamy.

Mszą św. o godz.  18.00 w sobotę 23 września rok formacyjny rozpoczną kręgi Domowego Kościoła. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce katechetycznej.

24 września rozpocznie się w naszej Diecezji kolejna edycja Tygodnia z Ewangelią pod tytułem „Słowo Daję”. Inauguracją Tygodnia z Ewangelią będzie spotkanie w żywieckim Amfiteatrze  w niedzielę 24 września od godz. 15.00. W programie: koronka do Bożego Miłosierdzia, wspólne uwielbienie, konferencja, a zwieńczeniem będzie koncert zespoły TGD.

Rodzinom z III  rejonu Morgów serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Bloki.  

Dziękujemy także wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Spotkania formacyjne:

Służba liturgiczna – sobota 8.00

Kandydaci na ministrantów – sobota 9.00

Oaza Dzieci Bożych – sobota 9.00

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże.