W tym tygodniu wspominamy:

W czwartek 7 września wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika. Jest to zarazem I-szy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

W piątek 8 września święto Narodzenia NMP.

Rodzinom z I rejonu Morgów serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z II rej. Morgów. .

Gorące podziękowania kierujemy również pod adresem tych wszystkich, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

W nadchodzącą sobotę 9 września formację duchową rozpoczynają Dzieci Maryi. Spotkanie w salce o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę 9 września spotkania formacyjne rozpoczyna także Ruch Światło Życie – czyli oaza młodzieżowa. Spotkanie w salce o godz. 17.15. Po nim uroczysta Msza Święta.

Także w sobotę 9.IX na Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi rozpoczęcie roku formacyjnego Ruchu Domowego Kościoła (Oazy Rodzin). Po Mszy św. odbędzie się spotkanie na plebani na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.

 

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże