Kalendarz liturgiczny tygodnia:

W dniu dzisiejszym o godz. 18,00 nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy. W poniedziałek 14 sierpnia uroczystość Św. Maksymiliana Kolbego, prezbitera i męczennika patrona naszego Kościoła lokalnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Bogu naszych biskupów, prezbiterów oraz ich duszpasterska posługę. 

We wtorek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to dzień w którym wspomina się doskonałość i szczęśliwość Maryi, do której została przeznaczona. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 18.00.

W srodę 16 sierpnia o godz. 18 modlimy Si o beatyfikację Slugi Bożego Ks. Jana Marszalka. Zaś w niedzielę będą wystawione puszki na ten cel.

W czwartek 17 sierpnia wspomnienie św. Jacka prezbitera.

W piątek 18 sierpnia czcimy Boże Miłosierdzie z racji III piątku miesiąca

Rodzinom z III rej ul. Żywieckiej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z IV rej. ul. Żyweckiej.

Gorące podziękowania kierujemy również pod adresem tych wszystkich, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

 

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy Szczęść Boże