Ogłoszenia parafialne

W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia. 

Przez dwie najbliższe niedziele będą wystawione puszki do których można składać ofiary, które będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Rodzinom z rej. Nowy Świat serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Grapa i Podgrapie. Dziękujemy również wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym Kościele. Bóg zapłać.

W czwartek po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania ( godz. 1740).

W okresie Wielkiego Postu nie będzie rekolekcji wielkopostnych ponieważ w maju od 21 do 25 będą misje parafialne.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy :

Szczęść Boże.