Ogłoszenia Parafialne

Dziś o 16,00 Gorzkie żale o 17,00 ostatnia Msza św. Rodzinom z rej. III rej. Morgów serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Nowy Świat.

Dziękujemy także tym , którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym Kościele. Bóg zapłać.

Od przyszłej niedzieli przy ołtarzu Maki Bożej Częstochowskiej będzie można po każdej Mszy św. zakupić Baranki Wielkanocne oraz paschaliki, które są symbolem Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego z których dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. Świecę tę zapalamy w czasie wigilii Wielkanocnej, kiedy Kościół raduje się ze Zmartwychwstania Jezusa. Wszystkim wspierającym to dzieło składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Modlimy się do miłosierdzia Bożego.

W czwartek 16 marca modlimy się o beatyfikację Sługi Bożego Ks. Jana Marszałka o godz. 17 zaś w przyszłą niedzielę będą wystawione puszki na ten cel.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: Szczęść Boże