W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika. W tym dniu o godz. 18,00 modlimy się o beatyfikację Sługi Bożego Ks. prałata Jana Marszalka.

Dzisiejsza niedziela zwana niedzielą Dobrego Pasterza jest dniem modlitw o powołania do służby w Kościele. W poniedziałek  9 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Kalendarz tygodnia:

Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako niedziela biblijna. W   poniedziałek 2 maja wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. We wtorek 3 maja uroczystość NMP Królowej  Polski.

Jak już pisałem w zaproszeniu, naszą miesięcznicę z 16 kwietnia musieliśmy przenieść na wtorek 19 kwietnia, gdyż wypadła ona w Wielką Sobotę. Tak zatem spotkaliśmy się na modlitwie w pełnym klimacie wielkanocnym.

W dniu dzisiejszym oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Niedziela ta rozpoczyna tydzień miłosierdzia chrześcijańskiego. W przyszłą niedzielę o 15.00 Msza św. chrzcielna. W przyszłą niedzielę  1 maja obchodzimy jako niedzielę biblijną. W tym dniu ofiarą do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

Dzisiaj Msze św. jeszcze o godz.  930,1100,  i 1800.  Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św.    ..7,30, 9,30,11,00  i 18,00  . W przyszłą niedzielę  24 kwietnia obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy wtedy tegoroczny Tydzień Miłosierdzia.