Liturgia tygodnia:

We wtorek 4 października wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W środę wspomnienie sw. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Wrześniowa miesięcznica naszej modlitwy o błogosławieństwo Boże w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Jana Marszałka przypada po święcie Podwyższenia Krzyża i wspomnieniu liturgicznym Matki Bożej Bolesnej, nazywanej także Siedmiobolesną przez Słowaków.

Liturgia tygodnia:

We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera. W środę wspomnienie św. Wacława, męczennika. W czwartek święto świętych Archaniołów:

Liturgia tygodnia

We wtorek 20 września wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Pielgrzymce Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę, 17 września 2022.

Liturgia tygodnia:

We wtorek 13 września wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18 nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.