Jeśli wszyscy razem możemy nazywać Boga Ojcem, tzn. że jesteśmy Jego dziećmi, a wzajemnie dla siebie żyjemy w relacji duchowego rodzeństwa, na drodze wiary jesteśmy siostrami i braćmi. Należymy do Bożej rodziny.

Kalendarz tygodnia:

We wtorek 11 czerwca wspomnienie św. Barnaby apostola

W czwartek 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.

W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika

W przyszłą niedzielę o godz.. 18.00 będzie odprawiona Msza św. o beatyfikację Sługi Bożego Ks. Jana Marszalka. Serdecznie zapraszamy.

Rodzinom z rej. Wiklina serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożona ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Podkościelne.

Dziękujemy również wszystkim strzegących bezpieczeństwa naszej świątyni. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na najbliższy tydzień składamy: Szczęść Boże.