Bóg dał przykazanie „Dzień święty święcić” nie po to, żeby nam utrudnić życie, ale żeby je uświęcić. Oderwanie od codziennych zajęć jest darem dla każdego, danym dla zadbania o relacje z Bogiem i bliźnimi.

W poniedziałek 3 czerwca wspomnienie świętych Karola Lwangi i towarzyszy

Zapraszamy na czuwanie modlitewne ze św. Królową Jadwigą w ramach Święta Szkoły nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach. Czuwanie odbędzie się w środę 5 czerwca 2024 r. po Mszy Św. o godz. 18.00.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

W tym tygodniu przypadają I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca. Spowiedź na I-szy piątek w czwartek i piątek od godz. 17.00

Modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. Polecamy wszystkich tegorocznych maturzystów prosząc dla nich o dobry i odpowiedzialny wybór drogi życiowej.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Ciała przede wszystkim: przygotowującym ołtarze, wszystkim niosącym feretrony i figury, Magurzanom w pięknych strojach, Kole Gospodyń Wiejskich, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom w strojach komunijnych, Strażakom niosących baldachim, zabezpieczających trasę i uczestniczących w procesji ze swoimi sztandarami, Akcji Katolickiej ze sztandarem, ministrantom i lektorom oraz wszystkim innym upiększającym procesję Bożego Ciała. Bóg zapłać.

Rodzinom z rej. Glemieniec serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożona ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej Wiklina .

Dziękujemy również wszystkim strzegącym bezpieczeństwa naszej świątyni.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy: szczęść Boże.