Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy w liturgii okres Wielkanocny. Dziś wierni mogą uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu i spełniając zwykłe warunki odpustu.

W poniedziałek drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu obchodzony jest Misyjny Dzień Chorych. Msze św. o godz. 630;800; 930; i 1800. W tym dniu będą wystawione puszki do których można złożyć ofiarę na Dom Matki i Dziecka

We wtorek 21 maja wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika

Środę 22 maja przypada 29 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji.

W czwartek 23 maja święto Jezusa Chrystusa Jedynego i Wiecznego Kaplana

W piątek wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych. Jest to dzień modlitw za Kościół w Chinach

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci klas 4 będzie w piątek od godz. 17.00.

Rodzinom z IV rej Biernej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z rej. Porąbki i Potok

Dziękujemy również wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże