Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W dzisiejszą niedzielę dzieci z klas III przeżywają I-szą Komunię św.

Niech nadchodzący tydzień tzw. "Biały Tydzień" będzie dla nich i ich rodzin okazją do wyrażania szczególnej wdzięczności dla Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dzieci codziennie uczestniczą we Mszy św. o godz. 1800 i nabożeństwie majowym o 17.30

W poniedziałek o godz. 18,00 pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam strażaków do niesienia baldachimu i Róże Żywego Różańca. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego.

We wtorek święto św. Macieja apostola

W czwartek święto św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika, patrona polski. W tym dniu modlimy się o beatyfikację Sługi Bożego ks. Jana Marszałka. W niedzielę będą wystawione puszki na ten cel.

W piątek 17 maja modlimy się do Bożego miłosierdzia z racji III piątku miesiąca.

W przyszłą niedzielę 20 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha św.

Rodzinom z III rej. Biernej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z IV rej. Biernej

Dziękujemy również wszystkim , którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże