W poniedziałek wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje tzw. dni krzyżowe. Kościół modli się o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy.

W tych dniach tylko we wtorek będzie procesja do Ogrojca ze śpiewem litanii do wszystkich świętych a następnie Msza św. w Ogrojcu.

W tym roku ze względu na przypadające święto oraz uroczystość nie można sprawować tych Mszy św. w poniedziałek i w środę . 

W poniedziałek 6 maja święto św. Apostelów Filipa i Jakuba.

W środę 8 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski W tym dniu odbędą się świecenia diakonatu w naszej diecezji.

Od piątku 10 maja rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.

W przyszłą niedzielę 12 maja przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę dzieci z klas III przystąpią do pierwszej Komunii św. o godz. 11.00. Dzieci gromadzą się przed Kościołem o godz. 10.40 a następnie zostaną wprowadzone do Kościoła. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 8.30 – nabożeństwo z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych, spowiedź od godz. 9,00 do 10.30. Na nabożeństwo dzieci przynoszą świece. 

We wtorek o godz. 16,00 będzie odprawiona Msza św. w kapliczce pod Glemieńcem o pokój na świecie. Serdecznie zapraszamy. 

Rodzinom z II rej. Biernej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z III rej Biernej

Dziękujemy również wszystkim strzegącym bezpieczeństwa naszej świątyni. Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzymy : Szczęść Boże.